Etnoliga Międzykulturowy Projekt Piłkarski Intercultural Football Project

Liga, treningi, sparingi, warsztaty, eventy. Futbol przeciwko rasizmowi i dyskryminacji. Wszystko dla piłki, piłka dla wszystkich!

OVERVIEW

The web page etnoliga.fundacjadlawolnosci.org currently has a traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have inspected zero pages inside the site etnoliga.fundacjadlawolnosci.org and found two websites referencing etnoliga.fundacjadlawolnosci.org. I discovered three public networking sites acquired by this website.

ETNOLIGA.FUNDACJADLAWOLNOSCI.ORG TRAFFIC

The web page etnoliga.fundacjadlawolnosci.org has seen variant amounts of traffic for the duration of the year.
Traffic for etnoliga.fundacjadlawolnosci.org

Traffic ranking (by month) for etnoliga.fundacjadlawolnosci.org

Traffic ranking by day of the week for etnoliga.fundacjadlawolnosci.org

Fundacja dla Wolności. Sport. Integracja. Edukacja międzykulturowa.

Masha i Ahmed w naszej klasie. Szukamy rozwiązań, które przygotowują osoby wkraczające w dorosłość do rozumienia odmienności. Pokazujemy im korzyści płynące z postawy nastawionej na współpracę, uczymy ich odpowiedzialności za przyszłość. Inspirujemy do krytycznego myślenia i sami uczymy się od nich kreatywności. Włączamy Polaków we wspólne działania na rzecz migr.

WHAT DOES ETNOLIGA.FUNDACJADLAWOLNOSCI.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of etnoliga.fundacjadlawolnosci.org Mobile Screenshot of etnoliga.fundacjadlawolnosci.org Tablet Screenshot of etnoliga.fundacjadlawolnosci.org

ETNOLIGA.FUNDACJADLAWOLNOSCI.ORG SERVER

I discovered that the main root page on etnoliga.fundacjadlawolnosci.org took two thousand three hundred and fifty-four milliseconds to stream. Our web crawlers could not detect a SSL certificate, so therefore our crawlers consider etnoliga.fundacjadlawolnosci.org not secure.
62.129.203.189

SERVER OS AND ENCODING

We diagnosed that this website is implementing the IdeaWebServer/v0.80 operating system.

Etnoliga Międzykulturowy Projekt Piłkarski Intercultural Football Project

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page etnoliga.fundacjadlawolnosci.org had the following in the site, "All for football, football for all! Football is the most popular game in the world." We viewed that the website stated " It connects people regardless of skin color, gender or religion." It also said " This is the kind of football we want to play. We believe in amateur sports based on fair play. No to racism and discrimination. We witness racist incidents at stadiums and school playgrounds everyday. Imitating the sounds of monkeys or throwing bananas Victims? What is special about Etnoliga? 48 502 070 701."

SEEK SUBSEQUENT WEBSITES

Laleczki kokeshi

Zawsze jesteśmy w sklepie ZANSHIN.

Spirit Of Poland Patagonian Expedition Race 2016 THE LAST WILD RACE

Test procedur ratunkowych na brzegu cieśniny Magellana. Punte Arenas, Chile 14. 2016 O 9 rano polski zespół, noszący nazwę Spirit of Poland stawił się na brzegu cieśniny Magellana aby odbyć test z procedur ratunkowych.

Vanilla Photography Piotr Czekajło Fotograf Zielona Góra, Żary, Zielona, w Zielonej Górze, ZG, fotografia reklamowa, produktowa, modowa, projektowanie stron www, grafika reklamowa, Żary, Żagań, Zielona Góra. Fotograf Zielona Góra, Żary, Zielona, w Zielonej Górze, ZG, fotografia reklamowa, produktowa, modowa, projektowanie stron www, grafika reklamowa, Żary, Żagań, Zielona Góra. Druk cyfrowy to najlepsze rozwiązanie w przypadku nisko i średnionakładowych zamówień.

Trust for the Americas

Cómo Iniciar Su Negocio Propio. Preparación para el Mundo del Trabajo. Desarrollar habilidades en los socios locales de Poeta Accesible, Jóvenes y Mi Llave para el manejo del sistema de capacitación virtual y su utilización en los procesos de capacitación presenciales que realizan.

11 FESTIVAL INTERNACIONAL DE TEATRO y 5 ENCUENTRO DE NARRADORES ORALES POPAYAN

11 FESTIVAL INTERNACIONAL DE TEATRO y 5 ENCUENTRO DE NARRADORES ORALES POPAYAN. La Fiesta para las artes escénicas de la ciudad de Popayán, se realizará entre el 9 y el 25 de Octubre de 2009, compañías procedentes de Argentina, Cuba, Perú y Colombia, hacen parte de esta fiesta donde teatreros, titiriteros y narradores orales se reunen en único evento. Popayán, Cauca, Colombia. El 5 Encuentro de Narradores, reune lo más selecto del país en este arte.